Terapie

MASÁŽE  – relaxační aromaterapeutické

Při jemné masáži s použitím přírodních esenciálních olejů  firmy Nobilis Tilia a za doprovodu relaxační hudby dochází k celkovému uvolnění těla i mysli. Myšlenky se zastaví, pocity se díky vůni zharmonizují  a tělo má čas a prostor k regeneraci.

Terapie metodami ACCESS COUNSCIOUSNESS

  • ACCESS BARS
  • ACCESS FACELIFT
  • TĚLESNÉ PROCESY
    • MTVSS
    • DMMD
    • Buněčná paměť

ACCESS BARS

Je jemná relaxační technika, která uvolňuje fyzické a mentální napětí v celém těle. Barsy zahrnují 32 bodů na hlavě, kterých se jemně dotýkám. Těmito jemnými doteky a stimulací se aktivují jednotlivé energie, uvolňují se bloky a tím má energie možnost proudit celým tělem.                                                   

V tomto procesu se uvolňují všechny vzorce chování,  myšlení a postojů které nás omezují, limitují a nedovolují  pohnout se z místa. Body souvisí se všemi úrovněmi našeho bytí: vztah sám k sobě a tím i k ostatním bytostem, komunikace, kreativita, přílišná kontrola a sebekontrola, zdraví, stárnutí, klid a vděčnost,  vztah k penězům aj.

Při ošetření touto metodou dochází k hluboké relaxaci a uvolnění všech starých, nefunkčních a omezujících programů. Ty nám brání se plně rozvíjet, rozšiřovat svůj potenciál a žít  život v lehkosti a radosti s plným vědomím. Dostáváme tím možnost otevřít se změnám v našem životě a všechny situace a události zvládat s větší lehkostí.

Access Bars je cestou k vědomému životu, která  přináší do života více lehkosti,  radosti  a vděčnosti díky nástrojům, které si můžeme osvojit. Pokud se chceme dále rozvíjet , realizovat se a vybírat si více možností, tak nám tento  zdroj může přinést nové pohledy a otevře dveře do oblastí, které bychom sami nikdy neotevřeli.

Access Bars  je cesta ke změně, pokud si ji zvolíme.

ACCESS FACELIFT

Je energetický tělesný proces, který hluboce působí na uvolnění našich pocitů a emocí a zpomaluje tím proces stárnutí. Odblokováním a pročištěním na emoční úrovni, dochází k osvobozujícímu procesu, který posílí vegetativní systém v těle, posílí zdraví a probouzí naši vnitřní sílu. Tím nám umožňuje rozvíjet naše dary a talenty a realizovat sny a tužby bez pochybností a potlačování sebe sama.

TERAPIE TĚLOVÝMI SVÍCEMI

Tělové svíce se přikládají na bolestivé a problémové partie, reflexní zóny a energetická centra  těla. Působí do hloubky 5 – 7 cm a na ploše až do 20 cm.  Působením tepla rozpouští v těle nečistoty a tzv. komínovým efektem vytahují přes kůži nežádoucí toxiny, záněty a bakterie.

Na které potíže se dají svíce využít?

Zmírňují otoky, pomáhají při migréně, nachlazení, bolesti v krku, urychlují léčbu zánětlivých onemocnění (jako jsou např. záněty dutin a zubů, dýchacích a močových cest a jiné) a celkově detoxikují organizmus. Spouští se samoléčivý proces na všech úrovních, povzbudí se tok životní síly a tím dochází k celkové harmonizaci.