O mně

Narodila jsem se v červenci r. 1965 – ve znamení Lva. To přineslo do mého života společenskou a komunikativní povahu, zájem o vše nové a potřebu se vzdělávat a rozvíjet.

Po absolvování ekonomické školy jsem pracovala v různých firmách v administrativě a následně v sociálních službách a ve školství. Všechny práce mě bavily a v každé jsem se naučila něco nového. Ale samozřejmě nic nebylo jen růžové a život přinášel spoustu překážek a obtížných situací. Vždy jsem cítila potřebu nevyhovující situace řešit a aktivně na nich pracovat. To mě vedlo k různým sebepoznávacím kurzům a technikám. Prošla jsem rodinnými konstelacemi, arteterapií, seznámila jsem se s holotropním dýcháním, oshovými  dynamickými meditacemi a lunárními tanci. Absolvovala jsem kurz tantrické jógy Mohendžodáro a 2 kurzy autopatie.

Přes všechny zkušenosti mě nejvíce oslovila jóga, se kterou jsem se seznámila ve svých 24 letech, když jsem byla na mateřské dovolené. Docházela jsem na hodiny a seznamovala se s fyzickým cvičením i hlubokou moudrostí tohoto učení. A jak to v životě chodí, tuto cestu jsem střídavě opouštěla a zase se k ní vracela zpátky.

V letech 2011 – 2013 jsem absolvovala 2 cvičitelské kurzy klasické hathajógy a od roku 2013 pracuji jako lektorka a vedu soukromé hodiny jógy.

Následně jsem se rozhodla rozšířit si vzdělání a absolvovala jsem :

  • kurz aromaterapeutických a relaxačních masáží
  • kurzy Access Bars a Access Facelift

V současné době:

  • vedu hodiny jógy ve studiu Harmonie
  • provádím relaxační masáže
  • provádím dotykovou energetickou techniku Access Bars a Access Facelift
  • a léčení tělovými svícemi

Svoji životní cestu vnímám jako objevování nových možností, přijímání změn, probouzení vnitřní síly a rozvíjení svých schopností.

A TO VŠE PŘEDÁVAT DÁL.